Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Wągrowiec, Gołańcz - powiat wągrowiecki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy pojazd, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów działa po to, by wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Doświadczona auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy poszukują Państwo wypróbowanego partnera do skupu aut, czy też korzystna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, dlatego decydują się na kooperację z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Troszczymy się też o to, ażeby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w najwyższym stopniu uproszczony i najmniej skomplikowany. Nasi Konsumenci niesłychanie to cenią oraz skutkiem tego zawsze do nas powracają, jeśli powtórnie okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny należałoby się zameldować oczywiście do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną jednostką, która specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów oraz ich skup, pozwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie należącej do nas oferty, żeby mogli Państwo z kompletną świadomością postawić naturalnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do osób zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • specjalne kompetencje i lata doświadczenia,
  • przyjemne nastawienie i kompetentne doradztwo,
  • terminowość i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Cenimy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd troska o płynność złomowania, jak i całego procesu związanego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym atutem jest duże grono osób, jakie pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota oraz jednocześnie niezmiernie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, jakie nam zaufały w tej kwestii. To motywuje nas jeszcze o wiele bardziej do tego, by każdego dnia doskonalić jakość swoich usług i być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:8 + 1

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat naszego skupu samochodów?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli gra toczy się o rodzaj pojazdów, z jakimi wolno się do nas zameldować. Intryguje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest niezmiernie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale także jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i świetny. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na pewno przyczynia się do tego fakt, że nasza idealna jednostkę gospodarczą tworzą jedynie wykwalifikowani zawodowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, dzięki czemu naprawdę wolno wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Ewidentnie, nie muszą Państwo przyjmować oferowanej przez nas sumy – niemniej jednakże większość osób, które wchodzą z nami we współpracę cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, ażeby zadawać zapytania, jeśli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszej idealnej oferty, odpowiadając na wszystkie pytania oraz rozwiewając wszelkie niepewności.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY