Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Ostrzeszów, Grabów nad Prosną - powiat ostrzeszowski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek pojazd, który nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, ażeby pomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Doświadczona auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo sprawdzonego partnera do skupu samochodów, czy też potrzebna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, wskutek tego decydują się na współpracę z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Należącą do nas troską jest również to, aby bez względu na to, lub mowa o wycenie, czy samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najprawidłowiej zrealizowany, błyskawicznie oraz fachowo. Nasi Kontrahenci niezmiernie to cenią oraz wobec tego zawsze do nas wracają, jeżeli po raz kolejny okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu warto się zameldować naturalnie do nas?


Mamy świadomość, że firm parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz to więcej, lecz zachęcamy do tego, ażeby zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie naszą klarowną ofertę – aby posiadać bezdyskusyjną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • szczególne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • przychylne nastawienie i porządny kontakt,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Respektujemy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd troska o płynność złomowania, jak oraz całego procesu związanego ze skupem.


To dla nas ogromna duma, że już tak dużo osób uwierzyło naszym kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota oraz jednocześnie niesłychanie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających właściwe narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które nam zaufały w tej kwestii. Mimo to nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia wyszukujemy sposobów na to, żeby jeszcze o wiele bardziej szlifować zakres swoich usług oraz wyjść naprzeciw potrzebom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:0 + 7

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat naszego skupu samochodów?


Przede wszystkim należałoby zaznaczyć, iż jesteśmy bardzo otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Interesuje nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest wybitnie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale też jesteśmy otwarci, jeśli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę


ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY