Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Iłowa - powiat żagański.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Samochody niezdatne już do jazdy to kłopot dla właściciela, lecz nasza stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi problemami łatwo się uporać!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy również potrzebna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, w następstwie tego decydują się na współpracę z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą troską jest również to, by bez względu na to, lub mowa o wycenie, lub samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najprawidłowiej zrealizowany, szybko i fachowo. Nasi Kontrahenci bardzo to cenią i wskutek tego zawsze do nas powracają, jeżeli znowu okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu warto się zameldować oczywiście do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, ale zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą propozycję – żeby mieć bezsporną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do ludzi zaciekawionych skupem/złomowaniem,
  • fachowa wiedza oraz kolosalne doświadczenie,
  • rozkoszne nastawienie i profesjonalne doradztwo,
  • punktualność i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, zatem w zasadzie z całych sił staramy się, by proces połączony ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym największym plusem jest gigantyczne grono osób, które pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota oraz równocześnie bardzo ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających dobre narzędzia. To kolosalna radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia wyszukujemy sposobów na to, żeby jeszcze bardziej doskonalić zakres własnych usług i wyjść naprzeciw wymaganiom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:6 + 6

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu samochodów?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli gra toczy się o rodzaj pojazdów, z jakimi można się do nas zameldować. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niesłychanie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli chodzi o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz także jesteśmy otwarci, jeśli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz wprawny. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wynika to z faktu, że stworzony przez nas zespół tworzą obeznani mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich ocena fachowa jest zawsze realizowana sumiennie. Naturalnie, nie muszą Państwo akceptować proponowanej przez nas sumy – niemniej jednakże większość osób, które wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, z całego serca zapraszamy do skorzystania naturalnie z prowadzonej przez nas oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy znacznie więcej informacji na każdy temat związany z prowadzoną przez nas ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY