Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Łomża, Jedwabne - powiat łomżyński.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, lecz nasza idealna stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy także korzystna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na współpracę z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Prowadzoną przez nas troską jest również to, by bez względu na to, lub mowa o wycenie, lub samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najprzyzwoiciej zrealizowany, szybko i kompetentnie. Nasi Kontrahenci niezmiernie to cenią i właśnie dlatego zawsze do nas powracają, jeżeli kolejny raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny warto się zgłosić oczywiście do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz to więcej, ale zachęcamy do tego, ażeby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie prowadzoną przez nas propozycję – aby posiadać bezdyskusyjną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do osób zainteresowanych skupem/złomowaniem,
  • specjalistyczne kompetencje i lata doświadczenia,
  • przyjacielskie nastawienie i należyty kontakt,
  • punktualność oraz dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Szanujemy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd troska o płynność złomowania, jak i całego procesu połączonego ze skupem.


To dla nas gigantyczna duma, że już tak wiele osób uwierzyło stworzonym przez nas kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami kooperację. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota i jednocześnie wybitnie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które nam uwierzyły w tej kwestii. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia wypatrujemy sposobów na to, żeby jeszcze bardziej ulepszać zakres swoich usług i wyjść naprzeciwko potrzebom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:9 + 8

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: jakim sposobem to wygląda u nas?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli gra toczy się o rodzaj pojazdów, z jakimi można się do nas zgłosić. Intryguje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale też jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i świetny. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że stworzony przez nas zespół tworzą wyrobieni mechanicy i technicy samochodowi, a ich ocena fachowa jest zawsze realizowana sumiennie. Ewidentnie, nie powinny Państwo przyjmować oferowanej przez nas kwoty – niemniej jednakże większa część osób, jakie wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, zapraszamy do skorzystania naturalnie z naszej idealnej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy więcej informacji na każdy temat związany z należącą do nas ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY