Złomowanie pojazdów ☎ 794 177 271 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Tarnowskie Góry, Kalety - powiat tarnogórski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dyżym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
507 253 802

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy pojazd, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby pomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu aut, czy także potrzebna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na kooperację z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Dbamy też o to, ażeby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak najbardziej uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Klienci niesłychanie to cenią oraz wskutek tego zawsze do nas wracają, jeśli raz jeszcze okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny należałoby się zameldować oczywiście do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną jednostką, która specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów oraz ich skup, pozwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie naszej profesjonalnej oferty, żeby mogli Państwo z pełną świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego klienta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • profesjonalna wiedza i gigantyczne doświadczenie,
  • przyjacielskie nastawienie oraz odpowiedni kontakt,
  • punktualność i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pewność, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, wobec tego naprawdę staramy się, ażeby proces związany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas największym pozytywem jest duże grono osób, jakie chcą z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i jednocześnie niesłychanie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających odpowiednie narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, jakie nam zaufały w tej kwestii. Jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia poszukujemy sposobów na to, ażeby jeszcze bardziej ulepszać zakres swoich usług i wyjść vis-a-vis oczekiwaniom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:10 + 4

Dane kontaktowe:

WISEPLACE Sp. z o. o.
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   794 177 271, 507 253 802, 514 848 791
  skupabc@wp.pl
  www.skupaut-katowice.pl

NIP: 6351835779
REGON: 361658725

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: jakim sposobem to wygląda u nas?


W szczególe należałoby zaznaczyć, iż jesteśmy wybitnie otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Intryguje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest wybitnie szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz też jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i wprawny. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na sto procent przyczynia się do tego fakt, iż nasza idealna jednostkę tworzą jedynie wykwalifikowani fachowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to naturalnie dzięki czemu właściwie można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Naturalnie, nie powinny Państwo akceptować proponowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, ażeby zadawać zapytania, jeżeli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy więcej informacji na każdy temat związany z naszą profesjonalną propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY