Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Kamieńsk - powiat radomszczański.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy samochód, który nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, ażeby pomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy szukają Państwo sprawdzonego kontrahenta do skupu samochodów, czy też przydatna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, wobec tego decydują się na współpracę z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Dbamy również o to, ażeby cały proces – od wyznaczania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak najbardziej uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Klienci niezwykle to cenią i wobec tego zawsze do nas wracają, jeśli ponownie okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu należałoby się zameldować naturalnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną jednostką, jaka zajmuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, zezwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie prowadzonej przez nas oferty, aby mogli Państwo z pełną świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • szczególne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • przyjazne nastawienie oraz dobry kontakt,
  • punktualność i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pewność, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Cenimy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd troska o płynność złomowania, jak oraz pełnego procesu powiązanego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas najogromniejszym atutem jest ogromne grono osób, jakie pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i jednocześnie bardzo ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych oraz posiadających właściwe narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, jakie nam uwierzyły w tej kwestii. Jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, aby jeszcze o wiele bardziej szlifować zakres własnych usług oraz wyjść naprzeciwko potrzebom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:0 + 8

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu samochodów?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli gra toczy się o rodzaj pojazdów, z jakimi wolno się do nas zameldować. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest wybitnie szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz też jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i obeznany. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, iż nasza firmę tworzą wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczenie w tej niszy, dzięki czemu w rzeczy samej można wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Naturalnie, nie muszą Państwo przyjmować oferowanej przez nas sumy – niemniej jednakże większość osób, które wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, żeby zadawać pytania, jeżeli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy więcej informacji na każdy temat powiązany z opisującą nas ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY