Złomowanie pojazdów ☎ 733 044 044 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Kolonowskie - powiat strzelecki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
733 044 044

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Co oferuje firma złomująca pojazdy?


Usługą cieszącą się ogromną popularnością jest złomowanie pojazdów. Jest to efektem tego, że wielu właścicieli posiada auta, które nie mogą być już użytkowane, a dalej wolno za nie odzyskać kilka groszy. Na czym dogłębnie polega usługa złomowania? Co oferuje fachowy skup aut na złom? Jakie warunki trzeba spełnić, by móc skorzystać z usługi? Wszystkie informacje i odpowiedzi można odnaleźć, czytając poniższy artykuł.


Jak w praktyce wygląda usługa złomowania samochodów?


Złomowanie auta i pozostałych pojazdów to profesjonalna usługa, jaka polega w szczególe na demontowaniu i kompletnym kasowaniu aut, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Na złom przekazywane są samochody zniszczone oraz nienadające się do naprawy. Profesjonalna stacja demontażu pojazdów to miejsce, do jakiego ma prawo oddać własny pojazd jakikolwiek posiadacz. Usługa przebiega zawsze dosyć podobnie. Samochód z rąk właściciela trafia do firmy, jaka przystępuje do jego weryfikacji. W zamian za oddanie auta na złom jego posiadacz otrzymuje bo rzeczową kwotę pieniędzy. Auto kasacja to profesjonalna usługa, jaka przebiega dość sprawnie i ekspresowo. Samochód przekazany na złom może pozostać dostarczony samodzielnie bądź przez jednostkę. Zapewnia to konsumentom wygodę, komfort i bezpieczeństwo. Niezbędne formalności są w stanie zostać dopełnione w firmie, a także miejscu zamieszkania konsumenta.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Wszystko trwa krótko i jest dosyć proste. Co ważne kasacja pojazdów nie stawia niemalże jakichkolwiek ograniczeń co, świadczy, że każdy właściciel nieużytkowanego bądź uszkodzonego auta może skorzystać z takiej usługi.


Jakie samochody są przyjmowane przez firmy złomujące auta?


Jednym z ciekawszych tematów jest to, jakie samochody są w ogóle przyjmowane przez firmy proponujące złomowanie aut. Co istotne w tej dziedzinie nie spotyka się raczej jakichkolwiek ograniczeń. Firmy prowadzą zarówno skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów oraz ciężarowych, jak i innych pojazdów. Są w stanie to być samochody uszkodzone w części lub ewentualnie nawet całości. Od stopnia uszkodzenia zależna będzie wyłącznie ostateczna cena wypłacona za skupiony pojazd. Wiele firm proponuje skup samochodów na części, co jest niezwykle idealne głównie w wypadku osób posiadających wybitnie uszkodzone samochody. W takich wypadkach wolno dostać zwrot, choć części środków oddając auto na części. Co istotne większość kompetentnych jednostek oferuje skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę. Przekłada się to na szansę dokonywania w pełni bezpiecznych oraz efektywnych transakcji pomiędzy portalami.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:9 + 10

Dane kontaktowe:

MOTOPLANETA RECYKLING CAR
ul. Jesienna 11
32-590 Libiąż

   733 044 044
  motoplaneta@interia.pl
  www.aautozlom.pl

NIP: 628-199-23-43
REGON: 120374302

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zlecić złomowanie samochodu?


Potrzebując oddać auto na złom samochodowy, należałoby zapoznać się z wymaganiami oraz przepisami, jakie kojarzą się z takową współpracą. A więc firmy skupujące samochody stawiają pewne wymagania właścicielom pojazdów. Przede wszystkim samochody i pojazdy przekazywane na złom muszą posiadać istotne OC oraz badania techniczne. Większość ludzi podchodzi do tego tematu w sposób indywidualny, w następstwie tego zaleca się przeprowadzenie w takiej sytuacji szczerej rozmowy oraz ustalenie wszelkich warunków. Auto złom to miejsce, do jakiego wolno oddać również uszkodzone, jak i nieużywane przez dużo lat pojazdy. Od wagi, ogólnego stanu i pozostałych aspektów zależna jest ostateczna cena uiszczona przez jednostkę gospodarczą za skupiony pojazd. Firmy proponujące złomowanie samochodów są otwarte na kooperację z różnymi kontrahentami stąd propozycja, jest często niezmiernie interesująca oraz elastyczna. Tak naprawdę kasacja samochodu nie łączy się z wieloma ograniczeniami i warunkami, jednakowoż zawsze należałoby upewnić się jakie wymagania stawia wybrana jednostka.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Gdzie oddać auto do kasacji?


W jakim miejscu wolno odnaleźć jednostkę gospodarczą, która prowadzi w okolicy skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach? Wystarczy jedynie przeszukać internet! Aktualnie stanowi on najszybszy sposób na znalezienie ofert, a też porównanie ich wraz z cenami. Na rynku istnieje wybitnie niemało jednostek proponujących demontaż samochodów, skutkiem tego zawsze warto skonfrontować ich oferty, żeby wybrać perfekcyjną opcję dla siebie. Poza tym w internecie odnaleźć wolno też wiele opinii dotyczących rozmaitych punktów, które w swojej ofercie posiadają złomowanie aut uszkodzonych oraz innych pojazdów.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY