Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Bydgoszcz, Koronowo - powiat bydgoski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Samochody niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, ale nasza stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy poszukują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy również korzystna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, właśnie dlatego decydują się na współpracę z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Dbamy również o to, aby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak najbardziej uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Kontrahenci nadzwyczaj to cenią i wobec tego zawsze do nas powracają, jeżeli znowuż okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu warto się zameldować oczywiście do nas?


Posiadamy świadomość, że firm parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz to więcej, lecz zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie naszą przejrzystą propozycję – by posiadać bezsporną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego klienta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • profesjonalna wiedza oraz obszerne doświadczenie,
  • przyjacielskie nastawienie oraz wyśmienity kontakt,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, wobec tego rzeczywiście z całych sił staramy się, ażeby proces związany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym pozytywem jest obszerne grono osób, jakie pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i jednocześnie wybitnie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które nam uwierzyły w tej kwestii. To motywuje nas jeszcze o wiele bardziej do tego, żeby każdego dnia szlifować jakość swoich usług i być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:10 + 7

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: jakim sposobem to wygląda u nas?


W szczególe należałoby zaznaczyć, iż jesteśmy niezwykle otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Ciekawi nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest wybitnie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli chodzi o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz również jesteśmy otwarci, jeśli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i doświadczony. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że stworzony przez nas zespół tworzą kompetentni mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich diagnostyka techniczna jest zawsze realizowana sumiennie. Jak najbardziej, nie muszą Państwo przyjmować proponowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we współpracę cenią sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, by zadawać pytania, jeśli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat opisującej nas oferty, odpowiadając na wszystkie pytania i rozwiewając wszystkie wątpliwości.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY