Złomowanie pojazdów ☎ 794 177 271 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Kłobuck, Krzepice - powiat kłobucki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
507 253 802

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, lecz stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Obeznana auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy szukają Państwo przetestowanego partnera do skupu samochodów, czy również potrzebna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na kooperację z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Troszczymy się też o to, aby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak najbardziej uproszczony i najmniej skomplikowany. Nasi Kontrahenci niezmiernie to cenią oraz w następstwie tego zawsze do nas powracają, jeżeli ponownie okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego warto się zgłosić właśnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną firmą, która zajmuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, pozwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie naszej oferty, aby mogli Państwo z kompletną świadomością postawić oczywiście na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do ludzi zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • specjalne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • rozkoszne nastawienie i kompetentne doradztwo,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pewność, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, zatem właściwie z całych sił staramy się, ażeby proces związany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas gigantyczna duma, że już tak wiele osób uwierzyło stworzonym przez nas kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i jednocześnie nadzwyczaj ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających dobre narzędzia.


Cieszymy się, że jest tak dużo osób, jakie nam zaufały w tej kwestii. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia poszukujemy sposobów na to, ażeby jeszcze znacznie bardziej ulepszać zakres swoich usług oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:0 + 8

Dane kontaktowe:

WISEPLACE Sp. z o. o.
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   794 177 271, 507 253 802, 514 848 791
  skupabc@wp.pl
  www.skupaut-katowice.pl

NIP: 6351835779
REGON: 361658725

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat naszego skupu samochodów?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli gra toczy się o rodzaj pojazdów, z jakimi można się do nas zgłosić. Intryguje nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale też jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i obeznany. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy.


Na pewno przyczynia się do tego fakt, że nasza idealna jednostkę tworzą jedynie wykwalifikowani eksperci z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu rzeczywiście wolno wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Oczywiście, nie powinny Państwo przyjmować proponowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, aby zadawać pytania, jeżeli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy więcej wiadomości na każdy temat powiązany z naszą najlepszą propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY