Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Książ Wielkopolski - powiat śremski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Samochody niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, lecz nasza stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi problemami łatwo się uporać!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo wypróbowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy także przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, wskutek tego decydują się na kooperację z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Dbamy również o to, aby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w najwyższym stopniu uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Konsumenci bardzo to cenią oraz skutkiem tego zawsze do nas wracają, jeśli po raz kolejny okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu należałoby się zameldować oczywiście do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną firmą, jaka specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów oraz ich skup, zezwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie opisującej nas oferty, aby mogli Państwo z kompletną świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • fachowa wiedza i wielkie doświadczenie,
  • przyjemne nastawienie oraz profesjonalne doradztwo,
  • punktualność i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, zatem w rzeczy samej staramy się, żeby proces powiązany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas największym atutem jest szerokie grono osób, które chcą z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i równocześnie bardzo ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających właściwe narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, które nam zaufały w tej kwestii. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, by jeszcze bardziej ulepszać zakres własnych usług i wyjść naprzeciwko oczekiwaniom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:6 + 0

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: w jaki sposób to wygląda u nas?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli chodzi o typ pojazdów, z jakimi można się do nas zgłosić. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest niesłychanie szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz także jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i fachowy. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, że nasza firmę tworzą jedynie wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczenie w tej niszy, to naturalnie dzięki czemu ściśle mówiąc wolno wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Ewidentnie, nie muszą Państwo przyjmować proponowanej przez nas sumy – niemniej niemniej jednak większa część osób, jakie wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, ażeby zadawać zapytania, jeżeli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy więcej wiadomości na każdy temat połączony z naszą profesjonalną propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY