Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Mieszkowice - powiat gryfiński.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek pojazd, który nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby pomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo wypróbowanego kontrahenta do skupu aut, czy też potrzebna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na współpracę z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą przejrzystą troską jest także to, żeby bez względu na to, czy mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najpoprawniej zrealizowany, prędko oraz profesjonalnie. Nasi Konsumenci niesłychanie to cenią i wskutek tego zawsze do nas powracają, jeżeli znowuż okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu należałoby się zgłosić oczywiście do nas?


Mamy świadomość, że firm parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz więcej, lecz zachęcamy do tego, żeby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą ofertę – aby posiadać absolutną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do osób zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • szczególne kompetencje i lata doświadczenia,
  • miłe nastawienie i kompetentne doradztwo,
  • terminowość i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Respektujemy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd troska o płynność złomowania, jak oraz całego procesu powiązanego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym atutem jest obszerne grono osób, jakie pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota i jednocześnie wybitnie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych oraz posiadających właściwe narzędzia. To duża radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia wyszukujemy sposobów na to, aby jeszcze bardziej szlifować zakres swoich usług oraz wyjść vis-a-vis potrzebom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:2 + 9

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu aut?


W szczególe warto zaznaczyć, że jesteśmy niezmiernie otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Intryguje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz też jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i nienaganny. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, że stworzona przez nas jednostkę tworzą jedynie wykwalifikowani profesjonaliści z bogatym doświadczenie w tej niszy, dzięki czemu ściśle mówiąc wolno wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Niewątpliwie, nie powinny Państwo przyjmować proponowanej przez nas sumy – niemniej niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we współpracę cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, aby zadawać zapytania, jeżeli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy znacznie więcej informacji na każdy temat powiązany z naszą propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY