Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Wałcz, Mirosławiec - powiat wałecki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Samochody niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, lecz stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi problemami łatwo się uporać!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo przetestowanego partnera do skupu samochodów, czy też przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, w następstwie tego decydują się na współpracę z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą profesjonalną troską jest również to, by bez względu na to, czy mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najpoprawniej zrealizowany, ekspresowo i profesjonalnie. Nasi Klienci bardzo to cenią oraz w następstwie tego zawsze do nas wracają, jeśli raz jeszcze okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu warto się zameldować naturalnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną jednostką, która zajmuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów oraz ich skup, zezwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie prowadzonej przez nas oferty, by mogli Państwo z całkowitą świadomością postawić naturalnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do osób zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • specjalistyczne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • przyjacielskie nastawienie oraz wyśmienity kontakt,
  • terminowość oraz dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, wobec tego ściśle mówiąc staramy się, żeby proces powiązany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas najogromniejszym atutem jest szerokie grono osób, jakie pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota i jednocześnie niezwykle ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających dobre narzędzia. To ogromna radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Jednakże nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia poszukujemy sposobów na to, żeby jeszcze znacznie bardziej szlifować zakres swoich usług oraz wyjść naprzeciwko oczekiwaniom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:9 + 6

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: w jaki sposób to wygląda u nas?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli chodzi o rodzaj pojazdów, z jakimi można się do nas zameldować. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz również jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i kompetentny. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wynika to z faktu, że skonstruowany przez nas zespół tworzą profesjonalni mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich diagnostyka techniczna jest zawsze realizowana sumiennie. Naturalnie, nie powinny Państwo akceptować proponowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, aby zadawać zapytania, jeżeli wyłącznie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy więcej wiadomości na każdy temat powiązany z naszą profesjonalną ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY