Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Siedlce, Mordy - powiat siedlecki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek samochód, który nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, ażeby wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo sprawdzonego partnera do skupu samochodów, czy również korzystna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, dlatego decydują się na współpracę z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą profesjonalną troską jest także to, żeby bez względu na to, lub mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najlepiej zrealizowany, ekspresowo i profesjonalnie. Nasi Kontrahenci nadzwyczaj to cenią i właśnie dlatego zawsze do nas wracają, jeśli znów okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego warto się zgłosić naturalnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną jednostką, jaka specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, zezwolimy sobie na nieco bliższe przedstawienie należącej do nas oferty, by mogli Państwo z kompletną świadomością postawić oczywiście na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne podejście do ludzi zainteresowanych skupem/złomowaniem,
  • specjalistyczne kompetencje i lata doświadczenia,
  • przyjemne nastawienie i kompetentne doradztwo,
  • terminowość oraz dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Cenimy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd troska o płynność złomowania, jak i pełnego procesu związanego ze skupem.


To dla nas okazała duma, że już tak wiele osób uwierzyło stworzonym przez nas kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota oraz równocześnie wybitnie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających odpowiednie narzędzia. To kolosalna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. To motywuje nas jeszcze o wiele bardziej do tego, żeby każdego dnia ulepszać jakość swoich usług oraz być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:7 + 10

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: jakim sposobem to wygląda u nas?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli gra toczy się o rodzaj pojazdów, z jakimi można się do nas zgłosić. Intryguje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest wybitnie szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz również jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i bardzo dobry. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na sto procent przyczynia się do tego fakt, iż stworzona przez nas firmę tworzą jedynie wykwalifikowani fachowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, dzięki czemu właściwie można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Ewidentnie, nie powinny Państwo akceptować proponowanej przez nas kwoty – niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, aby zadawać zapytania, jeśli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszej oferty, odpowiadając na wszelkie zapytania i rozwiewając wszelkie wątpliwości.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY