Złomowanie pojazdów ☎ 600 359 274 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Pierzchnica - powiat kielecki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
600 359 274

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek samochód, jaki nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, aby pomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy szukają Państwo wypróbowanego partnera do skupu samochodów, czy również przydatna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na współpracę z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Troszczymy się także o to, ażeby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak najbardziej uproszczony i najmniej skomplikowany. Nasi Kontrahenci niesłychanie to cenią oraz skutkiem tego zawsze do nas powracają, jeśli po raz kolejny okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny należałoby się zameldować właśnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną jednostką, która zajmuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, zezwolimy sobie na nieco bliższe przedstawienie naszej oferty, aby mogli Państwo z całkowitą świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • fachowa wiedza oraz znaczące doświadczenie,
  • przyjacielskie nastawienie i stosowny kontakt,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, zatem naprawdę staramy się, aby proces powiązany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas najogromniejszym atutem jest obszerne grono osób, jakie pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i równocześnie niezwykle specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających właściwe narzędzia. To kolosalna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia wypatrujemy sposobów na to, by jeszcze bardziej doskonalić zakres własnych usług i wyjść naprzeciw potrzebom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:7 + 6

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   600 359 274
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: jak to wygląda u nas?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli chodzi o rodzaj pojazdów, z jakimi wolno się do nas zgłosić. Intryguje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezmiernie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli chodzi o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale także jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i świetny. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że nasz zespół tworzą kompetentni mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich diagnostyka fachowa jest zawsze realizowana sumiennie. Jak najbardziej, nie muszą Państwo akceptować oferowanej przez nas kwoty – niemniej jednakże większość osób, jakie wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej profesjonalnej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy znacznie więcej wiadomości na każdy temat związany z opisującą nas ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY