Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Pilzno - powiat dębicki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Samochody niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, ale nasza idealna stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy poszukują Państwo sprawdzonego kontrahenta do skupu aut, czy też potrzebna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, dlatego decydują się na kooperację z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą najlepszą troską jest również to, aby bez względu na to, lub mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najodpowiedniej zrealizowany, szybko oraz profesjonalnie. Nasi Kontrahenci niezwykle to cenią oraz w następstwie tego zawsze do nas powracają, jeżeli znów okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu warto się zgłosić naturalnie do nas?


Posiadamy świadomość, że firm parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie opisującą nas ofertę – aby mieć absolutną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • obeznana wiedza oraz gigantyczne doświadczenie,
  • rozkoszne nastawienie oraz fachowe doradztwo,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Respektujemy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd dbałość o płynność złomowania, jak oraz całego procesu związanego ze skupem.


To dla nas obszerna duma, że już tak dużo osób zaufało stworzonym przez nas kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota oraz jednocześnie niezmiernie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających dobre narzędzia. To okazała radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia wypatrujemy sposobów na to, ażeby jeszcze bardziej szlifować zakres własnych usług oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:10 + 8

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat naszego skupu aut?


Przede wszystkim należałoby zaznaczyć, że jesteśmy bardzo otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Intryguje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz również jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i wykwalifikowany. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że skonstruowany przez nas zespół tworzą doświadczeni mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich ocena techniczna jest zawsze realizowana starannie. Jak najbardziej, nie powinny Państwo akceptować oferowanej przez nas sumy – niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, z całego serca zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej klarownej oferty, a w razie jakichkolwiek niepewności – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy więcej informacji na każdy temat połączony z naszą przejrzystą propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY