Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Pobiedziska - powiat poznański.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Samochody niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, lecz nasza stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Obeznana auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo przetestowanego partnera do skupu samochodów, czy także potrzebna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, dlatego decydują się na kooperację z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Opisującą nas troską jest także to, żeby bez względu na to, czy mowa o wycenie, czy samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najporządniej zrealizowany, szybko oraz profesjonalnie. Nasi Konsumenci nadzwyczaj to cenią i skutkiem tego zawsze do nas wracają, jeśli znowuż okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu należałoby się zgłosić naturalnie do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, by zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą najlepszą ofertę – aby posiadać bezsporną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • szczególne kompetencje i lata doświadczenia,
  •  przyjemne nastawienie oraz kompetentne doradztwo,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, zatem w istocie staramy się, ażeby proces połączony ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas kolosalna duma, że już tak dużo osób uwierzyło stworzonym przez nas kwalifikacjom oraz zdecydowało się podjąć z nami kooperację. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i jednocześnie bardzo specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających dobre narzędzia. To okazała radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Mimo to nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, ażeby jeszcze znacznie bardziej ulepszać zakres swoich usług i wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:1 + 6

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: w jaki sposób to wygląda u nas?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli gra toczy się o typ pojazdów, z jakimi wolno się do nas zgłosić. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz doświadczony. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, iż nasza idealna jednostkę gospodarczą tworzą wyłącznie wykwalifikowani zawodowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w gruncie rzeczy można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Jak najbardziej, nie powinny Państwo akceptować proponowanej przez nas sumy – niemniej jednakże większość osób, jakie wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, aby zadawać pytania, jeżeli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy więcej wiadomości na każdy temat połączony z opisującą nas ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY