Złomowanie pojazdów ☎ 733 044 044 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Prószków - powiat opolski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
733 044 044

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Co oferuje firma złomująca pojazdy?


Złomowanie pojazdów to usługa, która cieszy się niesłychanie ogromną popularnością. Wynika to w głównej mierze z faktu, że wiele samochodów nie nadaje się do użytku, a ich posiadacze pragną odzyskać, chociaż część włożonych w nie pieniędzy. Na czym gruntownie bazuje usługa złomowania? Co proponuje bardzo dobry skup aut na złom? Jakie warunki wypada spełnić, by zdołać skorzystać z oferty? Znacznie więcej wiadomości na ten temat znaleźć wolno w poniższym artykule.


Jak w praktyce wygląda usługa złomowania samochodów?


Złomowanie auta i pozostałych pojazdów to profesjonalna usługa, która polega przede wszystkim na demontowaniu oraz zupełnym kasowaniu aut, które nie nadają się do dalszego użytku. Na złom przekazywane są samochody zniszczone i nienadające się do naprawy. Obeznana stacja demontażu pojazdów to miejsce, do jakiego może oddać własny pojazd każdy właściciel. Usługa przebiega zawsze dość podobnie. Otóż samochód przekazywany jest przez właściciela do firmy, która specjalizuje się jego weryfikacją. W zamian za oddanie samochodu na złom jego właściciel otrzymuje bo rzeczową sumę pieniędzy. Auto kasacja to profesjonalna usługa, która przebiega dość sprawnie oraz prędko. Pojazd, który ma zostać zezłomowany, może trafić na miejsce na dwa sposoby: dostarczony przez posiadacza czy też firmę. Gwarantuje to wszystkich kontrahentom pełen komfort i wygodę. Wymagane formalności mogą zostać dopełnione w jednostce gospodarczej, a również miejscu zamieszkania kontrahenta.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Wszystko trwa krótko i jest dosyć proste. Co ważne kasacja pojazdów nie stawia praktycznie żadnych ograniczeń co, świadczy, iż każdy właściciel nieużytkowanego lub ewentualnie uszkodzonego samochodu może skorzystać z takiej usługi.


Które auta są przyjmowane przez firmy złomujące auta?


Jednym z ciekawszych zagadnień będzie to, jakie auta są w ogóle przyjmowane przez firmy oferujące złomowanie aut. Co istotne w tej dziedzinie nie spotyka się raczej żadnych ograniczeń. Firmy prowadzą zarówno skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych, jak i innych pojazdów. Mogą to być samochody uszkodzone w części bądź nawet całości. Od stopnia uszkodzenia zależna będzie jedynie ostateczna cena wypłacona za skupiony pojazd. Sporo jednostek proponuje skup samochodów na części, co jest niesłychanie przydatne szczególnie w wypadku osób posiadających niezwykle uszkodzone auta. W takich przypadkach wolno pozyskać zwrot, chociaż części środków oddając auto na części. Co ważne większość kompetentnych jednostek oferuje skup samochodów całych oraz uszkodzonych za gotówkę. W praktyce zezwala to dokonywać bardzo szybkich i bezpiecznych transakcji pomiędzy firmą a kontrahentem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:3 + 7

Dane kontaktowe:

MOTOPLANETA RECYKLING CAR
ul. Jesienna 11
32-590 Libiąż

   733 044 044
  motoplaneta@interia.pl
  www.aautozlom.pl

NIP: 628-199-23-43
REGON: 120374302

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zlecić złomowanie samochodu?


Potrzebując oddać auto na złom samochodowy, należałoby zaznajomić się z wymaganiami i regulacjami, jakie łączą się z takową kooperacją. Otóż firmy skupujące samochody stawiają miarodajne wymagania właścicielom pojazdów. W głównej mierze samochody i pojazdy przekazywane na złom muszą mieć ważne OC oraz badania techniczne. W tym zakresie jednakże firmy analizują jakąkolwiek sprawę indywidualnie, wskutek tego warto nawiązać kontakt z jedną z nich w celu ustalenia warunków współpracy. Auto złom to miejsce, do którego wolno oddać zarówno uszkodzone, jak oraz nieużywane przez wiele lat pojazdy. W zależności od ich wagi, stanu oraz innych składników firma zaoferuje konkretną cenę za przekazany pojazd. Firmy proponujące złomowanie samochodów są otwarte na współpracę z różnymi konsumentami stąd oferta, jest w wielu przypadkach bardzo interesująca i elastyczna. Tak naprawdę kasacja samochodu nie łączy się z wieloma ograniczeniami i warunkami, jakkolwiek zawsze warto upewnić się jakie wymagania stawia wybrana firma.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Dokąd oddać auto do kasacji?


Gdzie wolno odnaleźć jednostkę, która prowadzi w okolicy skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach? Wystarczy przeszukać internet! Jest to najszybsze źródło dające możliwość porównania cen oraz ofert. Na rynku istnieje nadzwyczaj niemało firm proponujących demontaż samochodów, wskutek tego zawsze należałoby porównać ich oferty, by wybrać idealną opcję dla siebie. Ponadto w internecie odkryć wolno również wiele opinii dotyczących przeróżnych punktów, jakie w swojej szerokiej ofercie posiadają złomowanie aut uszkodzonych oraz innych pojazdów.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY