Złomowanie pojazdów ☎ 500 501 607 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Radków - powiat kłodzki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
500 501 607

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy pojazd, który nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, by wspomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo sprawdzonego kontrahenta do skupu samochodów, czy również potrzebna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, dlatego decydują się na współpracę z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Troszczymy się również o to, by cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w największym stopniu uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Klienci niesłychanie to cenią i wskutek tego zawsze do nas powracają, jeśli powtórnie okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego należałoby się zameldować oczywiście do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną firmą, która specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, pozwolimy sobie na nieco bliższe przedstawienie należącej do nas oferty, aby mogli Państwo z całkowitą świadomością postawić naturalnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • szczególne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • przyjazne nastawienie i wyśmienity kontakt,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, wobec tego ściśle mówiąc staramy się, aby proces powiązany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym atutem jest duże grono osób, które pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota oraz jednocześnie wybitnie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających dobre narzędzia. To kolosalna radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Mimo to nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia wyszukujemy sposobów na to, ażeby jeszcze o wiele bardziej ulepszać zakres własnych usług i wyjść naprzeciwko wymaganiom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:7 + 4

Dane kontaktowe:

P.W. ADAXS Stacja Demontażu Pojazdów
   500 501 607
  adaxs_strzegom@wp.pl
  www.adaxs.pl

NIP: 8841051951
REGON: 020826316

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: w jaki sposób to wygląda u nas?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli chodzi o rodzaj pojazdów, z jakimi wolno się do nas zgłosić. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest bardzo szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale też jesteśmy otwarci, jeśli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i obeznany. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, że nasza idealna firmę tworzą jedynie wykwalifikowani profesjonaliści z bogatym doświadczenie w tej niszy, dzięki czemu w gruncie rzeczy można wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Oczywiście, nie powinny Państwo przyjmować proponowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większość osób, które wchodzą z nami we współpracę cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, żeby zadawać zapytania, jeśli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy znacznie więcej informacji na każdy temat połączony z naszą przejrzystą propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY