Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Grajewo, Rajgród - powiat grajewski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to kłopot dla właściciela, ale stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy szukają Państwo przetestowanego partnera do skupu samochodów, czy również korzystna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, w następstwie tego decydują się na współpracę z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą profesjonalną troską jest też to, by bez względu na to, czy mowa o wycenie, czy samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najporządniej zrealizowany, ekspresowo i fachowo. Nasi Kontrahenci bardzo to cenią oraz dlatego zawsze do nas wracają, jeżeli znowuż okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego należałoby się zameldować oczywiście do nas?


Posiadamy świadomość, że firm parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to więcej, ale zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą profesjonalną propozycję – żeby mieć absolutną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do osób zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • obeznana wiedza oraz wielkie doświadczenie,
  • przyjacielskie nastawienie oraz porządny kontakt,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Cenimy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd troska o płynność złomowania, jak i całego procesu związanego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym walorem jest kolosalne grono osób, jakie pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota oraz jednocześnie niesłychanie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, jakie nam uwierzyły w tej kwestii. Mimo to nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, żeby jeszcze bardziej szlifować zakres własnych usług i wyjść vis-a-vis oczekiwaniom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:6 + 3

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: w jaki sposób to wygląda u nas?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli gra toczy się o rodzaj pojazdów, z jakimi wolno się do nas zgłosić. Interesuje nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz także jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i wprawny. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, że nasza idealna firmę tworzą jedynie wykwalifikowani eksperci z bogatym doświadczenie w tej niszy, to naturalnie dzięki czemu de facto można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Jak najbardziej, nie powinny Państwo przyjmować proponowanej przez nas sumy – niemniej niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, by zadawać zapytania, jeśli wyłącznie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy więcej wiadomości na każdy temat związany z opisującą nas propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY