Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Ropczyce, Sędziszów Małopolski - powiat ropczycko-sędziszowski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy samochód, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów działa po to, aby wspomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy szukają Państwo sprawdzonego partnera do skupu samochodów, czy także potrzebna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, dlatego decydują się na współpracę z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Należącą do nas troską jest także to, żeby bez względu na to, czy mowa o wycenie, czy samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najprzyzwoiciej zrealizowany, prędko oraz kompetentnie. Nasi Konsumenci niezmiernie to cenią oraz skutkiem tego zawsze do nas wracają, jeśli znowu okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego warto się zgłosić właśnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną jednostką, która zajmuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, zezwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie prowadzonej przez nas oferty, by mogli Państwo z kompletną świadomością postawić naturalnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego klienta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • specjalistyczne kompetencje i lata doświadczenia,
  • rozkoszne nastawienie oraz profesjonalne doradztwo,
  • terminowość i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Cenimy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd dbałość o płynność złomowania, jak oraz całego procesu powiązanego ze skupem.


To dla nas ogromna duma, że już tak dużo osób zaufało stworzonym przez nas kwalifikacjom oraz zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota i równocześnie niezmiernie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających właściwe narzędzia. To duża radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Jednakże nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia wyszukujemy sposobów na to, żeby jeszcze znacznie bardziej doskonalić zakres własnych usług oraz wyjść vis-a-vis potrzebom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:10 + 5

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu aut?


Przede wszystkim należałoby zaznaczyć, iż jesteśmy niesłychanie otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz również jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i wprawny. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, iż nasza jednostkę tworzą jedynie wykwalifikowani eksperci z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w samej rzeczy można wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Rzecz jasna, nie powinny Państwo akceptować oferowanej przez nas sumy – niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, by zadawać pytania, jeśli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy znacznie więcej wiadomości na każdy temat połączony z naszą idealną ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY