Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych, niekompletnych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Skała - powiat krakowski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy pojazd, który nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów działa po to, by wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy poszukują Państwo wypróbowanego partnera do skupu samochodów, czy też korzystna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, wobec tego decydują się na kooperację z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Troszczymy się także o to, ażeby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w największym stopniu uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Konsumenci wybitnie to cenią oraz wskutek tego zawsze do nas powracają, jeżeli jeszcze raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu warto się zameldować naturalnie do nas?


Mamy świadomość, że firm parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie naszą idealną ofertę – żeby mieć bezsporną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • fachowa wiedza oraz duże doświadczenie,
  • przychylne nastawienie oraz właściwy kontakt,
  • punktualność oraz dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Cenimy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd troska o płynność złomowania, jak oraz pełnego procesu połączonego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas największym plusem jest gigantyczne grono osób, które chcą z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota i jednocześnie nadzwyczaj specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających dobre narzędzia. To gigantyczna radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia wypatrujemy sposobów na to, ażeby jeszcze znacznie bardziej szlifować zakres swoich usług oraz wyjść vis-a-vis oczekiwaniom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:2 + 5

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat naszego skupu samochodów?


W szczególe warto zaznaczyć, że jesteśmy wybitnie otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Interesuje nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz także jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz nienaganny. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że nasz zespół tworzą doświadczeni mechanicy i technicy samochodowi, a ich ocena techniczna jest zawsze realizowana dokładnie. Oczywiście, nie muszą Państwo akceptować oferowanej przez nas sumy – niemniej jednakże większość osób, które wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, gorąco zapraszamy do skorzystania naturalnie z naszej klarownej oferty, a w razie jakichkolwiek niepewności – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy znacznie więcej informacji na każdy temat powiązany z naszą najlepszą propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY