Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Skarżysko-Kamienna, Suchedniów - powiat skarżyski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy pojazd, jaki nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, by wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Doświadczona auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo wypróbowanego partnera do skupu samochodów, czy też potrzebna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na współpracę z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Należącą do nas troską jest także to, żeby bez względu na to, lub mowa o wycenie, czy samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najporządniej zrealizowany, błyskawicznie oraz fachowo. Nasi Konsumenci wybitnie to cenią i dlatego zawsze do nas wracają, jeśli raz jeszcze okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny warto się zgłosić właśnie do nas?


Mamy świadomość, że firm parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz więcej, lecz zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie opisującą nas propozycję – ażeby posiadać bezdyskusyjną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do osób zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • doświadczona wiedza i wielkie doświadczenie,
  • rozkoszne nastawienie oraz kompetentne doradztwo,
  • terminowość i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Szanujemy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd dbałość o płynność złomowania, jak oraz całego procesu związanego ze skupem.


To dla nas duża duma, że już tak wiele osób uwierzyło naszym kwalifikacjom oraz zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i równocześnie bardzo ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających odpowiednie narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, które nam zaufały w tej kwestii. To motywuje nas jeszcze znacznie bardziej do tego, żeby każdego dnia szlifować jakość swoich usług i być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:5 + 3

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu aut?


Przede wszystkim należałoby zaznaczyć, iż jesteśmy wybitnie otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz także jesteśmy otwarci, jeśli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i znakomity. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że stworzony przez nas zespół tworzą fachowi mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich ocena techniczna jest zawsze realizowana starannie. Niewątpliwie, nie powinny Państwo przyjmować proponowanej przez nas sumy – niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, aby zadawać zapytania, jeśli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszej profesjonalnej oferty, odpowiadając na wszelkie zapytania oraz rozwiewając wszelkie wątpliwości.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY