Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Trzcianka - powiat czarnkowsko-trzcianecki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to kłopot dla właściciela, lecz nasza stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy poszukują Państwo wypróbowanego partnera do skupu aut, czy też przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, dlatego decydują się na współpracę z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą troską jest też to, żeby bez względu na to, czy mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najporządniej zrealizowany, szybko i profesjonalnie. Nasi Kontrahenci bardzo to cenią i w następstwie tego zawsze do nas powracają, jeśli znowu okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu warto się zameldować właśnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną firmą, która specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów oraz ich skup, zezwolimy sobie na nieco bliższe przedstawienie opisującej nas oferty, by mogli Państwo z kompletną świadomością postawić oczywiście na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • obeznana wiedza i obszerne doświadczenie,
  • rozkoszne nastawienie oraz fachowe doradztwo,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Cenimy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd troska o płynność złomowania, jak oraz pełnego procesu powiązanego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym atutem jest ogromne grono osób, które pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i jednocześnie niezwykle specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających odpowiednie narzędzia. To gigantyczna radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Jednakże nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia wyszukujemy sposobów na to, aby jeszcze bardziej doskonalić zakres swoich usług i wyjść naprzeciwko wymaganiom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:0 + 10

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat naszego skupu samochodów?


W szczególe warto zaznaczyć, że jesteśmy niezwykle otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Interesuje nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest niezmiernie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i świetny. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, że nasza idealna firmę tworzą wyłącznie wykwalifikowani profesjonaliści z bogatym doświadczenie w tej niszy, dzięki czemu ściśle mówiąc wolno wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Rzecz jasna, nie muszą Państwo przyjmować proponowanej przez nas kwoty – niemniej jednakże większość osób, jakie wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, serdecznie zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej klarownej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy znacznie więcej wiadomości na każdy temat powiązany z należącą do nas ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY