Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Wielichowo - powiat grodziski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, lecz nasza idealna stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo wypróbowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy także korzystna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, właśnie dlatego decydują się na kooperację z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą idealną troską jest także to, żeby bez względu na to, lub mowa o wycenie, czy samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najodpowiedniej zrealizowany, szybko oraz fachowo. Nasi Kontrahenci bardzo to cenią oraz właśnie dlatego zawsze do nas powracają, jeżeli jeszcze raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu warto się zgłosić właśnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną jednostką, jaka specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów oraz ich skup, zezwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie naszej klarownej oferty, aby mogli Państwo z pełną świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego klienta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • doświadczona wiedza oraz kolosalne doświadczenie,
  • rozkoszne nastawienie oraz profesjonalne doradztwo,
  • terminowość i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pewność, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, wobec tego faktycznie z całych sił staramy się, żeby proces powiązany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas największym pozytywem jest szerokie grono osób, które pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i jednocześnie bardzo ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych oraz posiadających dobre narzędzia. To obszerna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia wyszukujemy sposobów na to, żeby jeszcze bardziej doskonalić zakres swoich usług i wyjść naprzeciwko wymaganiom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:0 + 9

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat naszego skupu aut?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli chodzi o rodzaj pojazdów, z jakimi można się do nas zgłosić. Interesuje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest wybitnie szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz także jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz wprawny. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wynika to z faktu, że stworzony przez nas zespół tworzą profesjonalni mechanicy i technicy samochodowi, a ich diagnostyka fachowa jest zawsze realizowana dokładnie. Oczywiście, nie muszą Państwo akceptować proponowanej przez nas kwoty – niemniej jednakże większa część osób, jakie wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, aby zadawać zapytania, jeżeli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy więcej informacji na każdy temat powiązany z prowadzoną przez nas propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY