Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Wysoka - powiat pilski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Samochody niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, lecz nasza stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi problemami łatwo się uporać!


Obeznana auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo wypróbowanego partnera do skupu samochodów, czy też potrzebna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, wobec tego decydują się na kooperację z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Należącą do nas troską jest także to, żeby bez względu na to, czy mowa o wycenie, czy samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najprzyzwoiciej zrealizowany, prędko oraz profesjonalnie. Nasi Klienci bardzo to cenią i właśnie dlatego zawsze do nas powracają, jeżeli powtórnie okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu należałoby się zameldować właśnie do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz znacznie więcej, ale zachęcamy do tego, aby zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie prowadzoną przez nas propozycję – aby posiadać bezdyskusyjną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • obeznana wiedza oraz obszerne doświadczenie,
  • przyjacielskie nastawienie oraz właściwy kontakt,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, wobec tego de facto z całych sił staramy się, by proces związany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym pozytywem jest obszerne grono osób, które chcą z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota i równocześnie nadzwyczaj specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających właściwe narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które nam zaufały w tej kwestii. Jednakże nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia wyszukujemy sposobów na to, by jeszcze znacznie bardziej szlifować zakres własnych usług i wyjść naprzeciwko potrzebom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:8 + 3

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu aut?


Przede wszystkim warto zaznaczyć, iż jesteśmy wybitnie otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz także jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i obeznany. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że stworzony przez nas zespół tworzą fachowi mechanicy i technicy samochodowi, a ich ocena fachowa jest zawsze realizowana starannie. Jak najbardziej, nie powinny Państwo akceptować proponowanej przez nas sumy – niemniej jednak większość osób, które wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, uprzejmie zapraszamy do skorzystania naturalnie z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek niepewności – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy znacznie więcej wiadomości na każdy temat połączony z naszą klarowną ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY