Złomowanie pojazdów ☎ 733 044 044 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Zdzieszowice - powiat krapkowicki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
733 044 044

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Co oferuje firma złomująca pojazdy?


Usługa, jaka cieszy się ogromnym zainteresowaniem to złomowanie pojazdów. Jest to efektem tego, że wielu właścicieli posiada auta, jakie nie są w stanie być już użytkowane, a dalej można za nie odzyskać parę groszy. Na czym gruntownie polega usługa złomowania? Co proponuje wykwalifikowany skup aut na złom? Jakie warunki trzeba spełnić, by móc skorzystać z usługi? Więcej informacji na ten temat odszukać wolno w poniższym artykule.


Jak w praktyce wygląda profesjonalna usługa złomowania samochodów?


Złomowanie auta oraz pozostałych pojazdów to usługa, jaka bazuje przede wszystkim na demontowaniu oraz zupełnym kasowaniu samochodów, które nie nadają się do dalszego użytku. Do złomowania oddawane są w szczególe uszkodzone i niesprawne samochody, jakich nie da się naprawić. Profesjonalna stacja demontażu pojazdów to miejsce, do jakiego ma prawo oddać własny pojazd każdy posiadacz. Usługa przebiega zawsze dosyć podobnie. A więc pojazd przekazywany jest przez właściciela do firmy, która zajmuje się jego wyceną. W zamian za oddanie auta na złom jego posiadacz dostaje bo rzeczową sumę pieniędzy. Auto kasacja to usługa, jaka przebiega dosyć sprawnie oraz błyskawicznie. Pojazd, który ma pozostać zezłomowany, może trafić na miejsce na dwa sposoby: dostarczony przez posiadacza lub też jednostkę gospodarczą. Zapewnia to wszystkich kontrahentom pełen komfort oraz wygodę. Dopełnienie wszelkich formalności oraz pism odbywa się w większości wypadków w siedzibie firmy czy też w mieszkaniu kontrahenta.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Wszystko trwa krótko i jest dość proste. Co ważne kasacja pojazdów nie stawia praktycznie żadnych ograniczeń co, świadczy, iż każdy właściciel nieużytkowanego czy też uszkodzonego auta może skorzystać z takiej usługi.


Które samochody są przyjmowane przez przedsiębiorstwa złomujące auta?


Jednym z ciekawszych zagadnień będzie to, jakie samochody są w ogóle akceptowane przez firmy oferujące złomowanie aut. Należałoby zatem nadmienić, że nie ma w tym zakresie niemalże jakichkolwiek ograniczeń. Firmy prowadzą zarówno skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych, jak oraz innych pojazdów. Są w stanie to być samochody uszkodzone w części lub nawet całości. Stopień uszkodzenia pojazdu wpływa tylko na końcową sumę pieniędzy, która ma być wypłacona konsumentami za samochód. Dużo jednostek oferuje skup samochodów na części, co jest bardzo korzystne szczególnie w wypadku osób posiadających niesłychanie uszkodzone samochody. W takich przypadkach można dostać zwrot, choć części środków oddając auto na części. Co istotne większość profesjonalnych firm oferuje skup samochodów całych oraz uszkodzonych za gotówkę. Przekłada się to na szansę dokonywania w pełni bezpiecznych oraz sprawnych transakcji pomiędzy witrynami.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:2 + 4

Dane kontaktowe:

MOTOPLANETA RECYKLING CAR
ul. Jesienna 11
32-590 Libiąż

   733 044 044
  motoplaneta@interia.pl
  www.aautozlom.pl

NIP: 628-199-23-43
REGON: 120374302

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zlecić złomowanie samochodu?


Potrzebując oddać samochód na złom samochodowy, należałoby zaznajomić się z wymaganiami i regulacjami, które kojarzą się z takową współpracą. Nierzadko firmy oferujące skup aut zastrzegają sobie pewne warunki współpracy i kierują przeróżne wymagania w stronę internetową klientów. Do najczęstszych żądań wypada posiadanie przez auta ważnych badań technicznych i OC. Większość firm podchodzi do tego tematu w sposób indywidualny, wskutek tego zaleca się przeprowadzenie w takiej sytuacji szczerej rozmowy oraz ustalenie wszystkich warunków. Auto złom to miejsce, do jakiego można oddać zarówno uszkodzone, jak oraz nieużywane przez wiele lat pojazdy. W zależności od ich wagi, stanu i innych czynników firma zaproponuje konkretną cenę za przekazany pojazd. Firmy proponujące złomowanie samochodów są otwarte na kooperację z różnorodnymi kontrahentami stąd oferta, jest nieraz wybitnie interesująca oraz elastyczna. Tak naprawdę kasacja samochodu nie łączy się z wieloma ograniczeniami oraz warunkami, lecz zawsze warto upewnić się jakie wymagania stawia wybrana firma.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Dokąd oddać auto do kasacji?


Gdzie można odnaleźć jednostkę gospodarczą, która prowadzi w okolicy skup samochodów uszkodzonych oraz powypadkowych w atrakcyjnych cenach? Wystarczy jedynie przeszukać internet! Jest to najszybsze źródło dające możliwość porównania cen i ofert. Na rynku istnieje niezmiernie sporo jednostek proponujących demontaż samochodów, skutkiem tego zawsze warto skonfrontować ich oferty, ażeby wybrać najlepszą opcję dla siebie. Dodatkowo w internecie znaleźć wolno również dużo opinii dotyczących przeróżnych firm, jakie w swojej szerokiej ofercie posiadają złomowanie aut uszkodzonych i innych pojazdów.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY