Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Żelechów - powiat garwoliński.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy pojazd, jaki nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby pomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Doświadczona auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo sprawdzonego kontrahenta do skupu samochodów, czy również przydatna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, wobec tego decydują się na kooperację z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Dbamy również o to, aby cały proces – od wyznaczania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w największym stopniu uproszczony i najmniej skomplikowany. Nasi Kontrahenci wybitnie to cenią oraz wskutek tego zawsze do nas wracają, jeżeli po raz kolejny okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego warto się zameldować właśnie do nas?


Posiadamy świadomość, że jednostek parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, ale zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą idealną ofertę – żeby mieć bezsporną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • profesjonalna wiedza oraz wielkie doświadczenie,
  • miłe nastawienie i profesjonalne doradztwo,
  • terminowość i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, wobec tego w rzeczywistości staramy się, by proces połączony ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas wielka duma, że już tak wiele osób uwierzyło stworzonym przez nas kwalifikacjom oraz zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota oraz równocześnie niezwykle ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, jakie nam uwierzyły w tej kwestii. To motywuje nas jeszcze bardziej do tego, aby każdego dnia ulepszać jakość swoich usług oraz być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:5 + 6

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu aut?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli gra toczy się o rodzaj pojazdów, z jakimi wolno się do nas zgłosić. Ciekawi nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest niesłychanie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli chodzi o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz również jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i świetny. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, że stworzona przez nas jednostkę tworzą jedynie wykwalifikowani zawodowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w gruncie rzeczy wolno wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Rzecz jasna, nie muszą Państwo przyjmować proponowanej przez nas sumy – niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we współpracę cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, zapraszamy do skorzystania oczywiście z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy więcej wiadomości na każdy temat połączony z naszą idealną ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY