Złomowanie pojazdów ☎ 517 851 425 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Zielonka - powiat wołomiński.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
517 851 425

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek pojazd, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów działa po to, by wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy poszukują Państwo wypróbowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy też pomocna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, dlatego decydują się na kooperację z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Troszczymy się też o to, by cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w największym stopniu uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Kontrahenci wybitnie to cenią i skutkiem tego zawsze do nas wracają, jeżeli powtórnie okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu należałoby się zgłosić właśnie do nas?


Mamy świadomość, że firm parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, ale zachęcamy do tego, żeby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie opisującą nas propozycję – żeby mieć absolutną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • specjalne kompetencje i lata doświadczenia,
  • przyjacielskie nastawienie i odpowiedni kontakt,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Szanujemy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd dbałość o płynność złomowania, jak i kompletnego procesu połączonego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym największym pozytywem jest kolosalne grono osób, jakie pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota oraz równocześnie niezmiernie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających odpowiednie narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które nam uwierzyły w tej kwestii. To motywuje nas jeszcze bardziej do tego, aby każdego dnia szlifować jakość swoich usług i być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:0 + 5

Dane kontaktowe:

ASCAR Adam Sowiński
3 Maja 19
05-074 Halinów

   517 851 425
  sowinskiadam30@gmail.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 8222370090
REGON: 380548700

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: w jaki sposób to wygląda u nas?


W szczególe warto zaznaczyć, że jesteśmy wybitnie otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Interesuje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest bardzo szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz także jesteśmy otwarci, jeśli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i wprawny. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, iż stworzona przez nas jednostkę gospodarczą tworzą jedynie wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczenie w tej niszy, dzięki czemu w zasadzie można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Naturalnie, nie muszą Państwo akceptować proponowanej przez nas sumy – niemniej jednakże większość osób, jakie wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, aby zadawać zapytania, jeżeli wyłącznie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat prowadzonej przez nas oferty, odpowiadając na wszystkie pytania i rozwiewając wszelkie wątpliwości.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY