Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Złoczew - powiat sieradzki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek samochód, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, aby wspomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy szukają Państwo wypróbowanego partnera do skupu aut, czy również przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, wskutek tego decydują się na współpracę z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Prowadzoną przez nas troską jest również to, by bez względu na to, lub mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najlepiej zrealizowany, błyskawicznie i kompetentnie. Nasi Klienci niezwykle to cenią i skutkiem tego zawsze do nas powracają, jeśli znowu okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu należałoby się zgłosić oczywiście do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną jednostką, która zajmuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, zezwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie prowadzonej przez nas oferty, żeby mogli Państwo z kompletną świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • specjalistyczne kompetencje i lata doświadczenia,
  • przyjacielskie nastawienie i poprawny kontakt,
  • punktualność i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, wobec tego właściwie z całych sił staramy się, ażeby proces połączony ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas kolosalna duma, że już tak wiele osób zaufało stworzonym przez nas kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami kooperację. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i jednocześnie nadzwyczaj specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które nam uwierzyły w tej kwestii. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia wyszukujemy sposobów na to, by jeszcze bardziej doskonalić zakres swoich usług i wyjść naprzeciw potrzebom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:7 + 2

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: jak to wygląda u nas?


Przede wszystkim należałoby zaznaczyć, iż jesteśmy niezwykle otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli chodzi o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i świetny. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, że stworzona przez nas jednostkę gospodarczą tworzą jedynie wykwalifikowani zawodowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, dzięki czemu faktycznie można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Rzecz jasna, nie powinny Państwo przyjmować proponowanej przez nas kwoty – niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, ażeby zadawać pytania, jeśli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszej profesjonalnej oferty, odpowiadając na wszystkie zapytania i rozwiewając wszystkie wątpliwości.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY