Złomowanie pojazdów ☎ 500 501 607 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Wałbrzych, Boguszów-Gorce - powiat wałbrzyski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
500 501 607

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy samochód, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby wspomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy szukają Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu aut, czy także pomocna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na współpracę z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Dbamy także o to, by cały proces – od wyznaczania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w największym stopniu uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Konsumenci niezwykle to cenią i w następstwie tego zawsze do nas powracają, jeżeli jeszcze raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego należałoby się zameldować naturalnie do nas?


Posiadamy świadomość, że jednostek parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz więcej, ale zachęcamy do tego, by zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie naszą propozycję – ażeby mieć bezdyskusyjną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego klienta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • specjalne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • miłe nastawienie i kompetentne doradztwo,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, zatem w gruncie rzeczy z całych sił staramy się, ażeby proces powiązany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym plusem jest ogromne grono osób, jakie chcą z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i jednocześnie bardzo ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających właściwe narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, które nam uwierzyły w tej kwestii. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia szukamy sposobów na to, żeby jeszcze bardziej szlifować zakres własnych usług i wyjść vis-a-vis oczekiwaniom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:9 + 2

Dane kontaktowe:

P.W. ADAXS Stacja Demontażu Pojazdów
   500 501 607
  adaxs_strzegom@wp.pl
  www.adaxs.pl

NIP: 8841051951
REGON: 020826316

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: jak to wygląda u nas?


W szczególe należałoby zaznaczyć, iż jesteśmy niezwykle otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Intryguje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i wprawny. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, iż nasza firmę tworzą wyłącznie wykwalifikowani zawodowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, dzięki czemu w gruncie rzeczy można wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Ewidentnie, nie powinny Państwo przyjmować proponowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, żeby zadawać zapytania, jeżeli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy znacznie więcej informacji na każdy temat połączony z prowadzoną przez nas propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY