Złomowanie pojazdów ☎ 500 501 607 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Głuszyca - powiat wałbrzyski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
500 501 607

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek samochód, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, aby wspomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Doświadczona auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo sprawdzonego kontrahenta do skupu samochodów, czy też przydatna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, wobec tego decydują się na kooperację z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Dbamy też o to, aby cały proces – od wyznaczania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w największym stopniu uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Kontrahenci niezwykle to cenią i dlatego zawsze do nas powracają, jeśli znowu okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu należałoby się zgłosić naturalnie do nas?


Posiadamy świadomość, że jednostek parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, by zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie należącą do nas propozycję – ażeby posiadać bezsporną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • specjalne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • miłe nastawienie oraz fachowe doradztwo,
  • terminowość i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Szanujemy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd dbałość o płynność złomowania, jak oraz pełnego procesu związanego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym plusem jest obszerne grono osób, które pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota oraz jednocześnie nadzwyczaj specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych oraz posiadających odpowiednie narzędzia. To kolosalna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia poszukujemy sposobów na to, żeby jeszcze znacznie bardziej doskonalić zakres własnych usług i wyjść vis-a-vis oczekiwaniom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:3 + 6

Dane kontaktowe:

P.W. ADAXS Stacja Demontażu Pojazdów
   500 501 607
  adaxs_strzegom@wp.pl
  www.adaxs.pl

NIP: 8841051951
REGON: 020826316

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat naszego skupu samochodów?


W szczególe warto zaznaczyć, iż jesteśmy nadzwyczaj otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Intryguje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz również jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i świetny. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na pewno przyczynia się do tego fakt, że stworzona przez nas jednostkę tworzą wyłącznie wykwalifikowani profesjonaliści z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu faktycznie można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Jak najbardziej, nie muszą Państwo przyjmować oferowanej przez nas kwoty – niemniej jednakże większość osób, które wchodzą z nami we współpracę cenią sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, ażeby zadawać zapytania, jeśli wyłącznie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy więcej informacji na każdy temat związany z naszą profesjonalną ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY