Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Sompolno - powiat koniński.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, ale nasza idealna stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi problemami łatwo się uporać!


Obeznana auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo przetestowanego partnera do skupu samochodów, czy także pomocna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na kooperację z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą klarowną troską jest też to, aby bez względu na to, lub mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najporządniej zrealizowany, błyskawicznie i fachowo. Nasi Kontrahenci bardzo to cenią oraz dlatego zawsze do nas powracają, jeśli jeszcze raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny należałoby się zameldować oczywiście do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz to więcej, lecz zachęcamy do tego, ażeby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie prowadzoną przez nas ofertę – by mieć bezdyskusyjną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne podejście do ludzi zaciekawionych skupem/złomowaniem,
  • specjalne kompetencje i lata doświadczenia,
  • przyjazne nastawienie oraz właściwy kontakt,
  • terminowość oraz dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pewność, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Respektujemy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd troska o płynność złomowania, jak oraz kompletnego procesu połączonego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym największym pozytywem jest ogromne grono osób, jakie pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i jednocześnie bardzo ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, jakie nam uwierzyły w tej kwestii. Jednakże nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, żeby jeszcze o wiele bardziej ulepszać zakres swoich usług i wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:10 + 6

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: w jaki sposób to wygląda u nas?


W głównej mierze należałoby zaznaczyć, że jesteśmy niezwykle otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Intryguje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale także jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i obeznany. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że stworzony przez nas zespół tworzą profesjonalni mechanicy i technicy samochodowi, a ich ocena techniczna jest zawsze realizowana rzetelnie. Niewątpliwie, nie powinny Państwo akceptować oferowanej przez nas kwoty – niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, zapraszamy do skorzystania właśnie z prowadzonej przez nas oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy znacznie więcej informacji na każdy temat powiązany z naszą profesjonalną propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY